System włosów

Jeszcze do niedawna walka z łysieniem była wyjątkowo nierówna. Jedynym sposobem na zatuszowanie krępujących ognisk pozbawionych włosów było przykrywanie ich tupetami czy perukami, które nie zawsze były wierną kopią utraconych pasm. Dzisiaj, dzięki nowoczesnym materiałom i metodom produkcji, kobiety, mężczyźni i dzieci borykające się z łysieniem różnego typu mogą odzyskać utraconą pewność siebie. W profesjonalnych salonach perukarskich  znajdziemy obecnie ogrom wysokiej jakości peruk z naturalnych włosów osadzonych na bazach idealnie zlewających się ze skalpem. Coraz większą popularnością cieszą się również systemy włosów zwane „niechirurgicznym przeszczepem”. Czym charakteryzuje się ta rewolucyjna metoda maskowania łysiny?

Innowacyjny system włosów – odzyskaj kontrolę nad swoim życiem!

Łysienie jest poważnym problemem wpływającym na całe życie. Dzięki systemom włosów możesz zapomnieć o kłopocie, który do tej port ograniczał Cię na niemal każdym polu. Systemy włosów są nowoczesną metodą zagęszczania pasm. System celująco zdaje egzamin zarówno u osób pragnących zatuszować miejscowe ogniska chorobowe, jak i tych, którzy utracili wszystkie włosy. Zabieg polega na wszczepianiu włosów naturalnego pochodzenia (rzadziej sztucznego) w specjalną bazę akrylową imitującą skórę. Następnie baza bezboleśnie i bezpiecznie przytwierdzana jest do głowy w wybranych miejscach w taki sposób, aby całkowicie zlewała się ze skórą. Systemu nie sposób kupić „od ręki” w salonie – każdy z nich tworzony jest na indywidualne zamówienie. Staranny dobór koloru włosów, ich długości, struktury i gęstości pozwala na uzyskanie maksymalnie naturalnego efektu.

Walory systemu włosów nie ograniczają się do doskonałego wyglądu. Starannie zamocowane na solidnych bazach pasma nie zsuwają się ani nie przekręcają. Co więcej, nie musisz ściągać włosów, kiedy idziesz pod prysznic albo kładziesz się spać, rezygnować ze sportu czy wizyt w saunie. Włosy należy traktować dokładnie tak samo, jak naturalną fryzurę. Modele z wysokiej jakości włosów pozyskanych od ludzi możesz myć bez ściągania ich z głowy, a następnie suszyć, modelować, kręcić, prostować i upinać.

Fryzura skrojona na miarę

Pamiętaj o tym, że każdy system tworzony jest na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że na nowe włosy należy poczekać czasami nawet kilka miesięcy. Jednak warto uzbroić się w cierpliwość – możesz mieć pewność, że efekt metamorfozy będzie spektakularny, a nowe włosy będą służyły Ci znacznie dłużej niż standardowa peruka

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here