Pisać można o wszystkim. Jeśli to nieznajoma dziewczyna to liczy się element zaskoczenia. Trzeba ją zaskoczyć i zachęcić do tego żeby chciała z nami nieco dłużej rozmawiać. To ma bardzo duże znaczenie, dlatego trzeba wybrać sobie jakiś temat. Nie można zakładać, że wszyscy lubią ten nas zespół muzyczny, co my albo uwielbiają ten sam sport. Trzeba być elastycznym i trzeba wiedzieć jak się dostosować do rozmówcy.

Dziewczyna, która ma jakieś zainteresowana to wielki skarb i to nawet, jeśli to nie jest coś, co nas interesuje. Dowiemy się podczas takiej rozmowy czegoś ciekawego, a przecież to oznacza dla nas większe doświadczenie. Najgorzej z dziewczynami rozmawia się poprzez Internet czy telefon za pierwszym razem. Kolejna i kolejna rozmowa jest o wiele łatwiejsza, dlatego nie ma się, co stresować tylko trzeba szybko działać.

Musimy wiedzieć, o czym rozmawiać z dziewczyną, która ma piętnaście lat i z taką, która ma kilka lat więcej. Nie jest łatwo rozmawiać z osobami, które są nastawione negatywnie na takie rozmowy jak nasza. Z dziewczynami bywa bardzo różnie, dlatego trzeba być ostrożnym. Jeśli znamy taką osobę i wiemy, czym się interesuje to jest nam łatwiej. Wszyscy mówią, że najgorsze jest zacząć, a później będzie łatwiej.

Rozmowa z dziewczynami

Najlepiej rozmawiać w kilkoma dziewczynami, a wtedy będziemy na spokojnie wiedzieć jak się za to zabrać. Raz się uda, a dwa razy nie, właśnie na tym to polega. Nie zawsze trafia się w gusta rozmówczyni i z tym musimy się liczyć. Na pewno, jeśli za pierwszy, drugim i piątym razem kolejna dziewczyna nie będzie chciała z nami rozmawiać to nie ma się, czym przejmować. Następna na pewno zmieni zdanie i wszystko będzie tak jak powinno.

Nie możemy być nudni, nie możemy ciągle wszystkiego innym narzucać, a wtedy na pewno będziemy mogli powiedzieć, że nam się udało. Łatwo nigdy nie jest, bo kobiety w każdym wieku są trudnymi rozmowami. Nie oznacza to, że mamy się poddawać, musimy walczyć do samego końca, aż się wreszcie uda. Z biegiem czasu to dziewczyny będą chciały same z nami rozmawiać. Tak to się wszystko odmienia, ale na razie musimy my się postarać.

Czy nam się to uda od razu? Jedni mają talent do zagadywania nawet nieznajomych dziewczyn i udaje im się to od pierwszego razu. Inni muszą trochę więcej czasu poświecić na dopracowanie wszystkich szczegółów. Jeśli zaczniemy rozmawiać z dziewczynami to się szybko przekonamy, do której grupy się zaliczamy. Inaczej nie będziemy tego wiedzieć i będziemy się nad tym ciągle zastanawiać.

[Głosów:75    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here