Kiedy chcemy poznać chłopaka.

Jak zagadać do chłopaka, który nam się podoba i chciałybyśmy go poznać, a nie wiemy, jak to zrobić? Czy są na to sprawdzone sposoby? Oczywiście, że są.

Przede wszystkim jeżeli chcemy go poznać, musimy być sobą i nikogo nie udawać. Nie ma nic gorszego, niż udawanie kogoś, kim się nie jest. Ale od początku. Oczywiście, kiedy w pobliżu znajduje się chłopak, który nam się podoba i stwierdzimy, że czemu nie – może warto go poznać, ale ponieważ nie patrzy się w naszym kierunku, musimy mu pomóc w tym, żeby nas zauważył, tak więc po sprawdzeniu, czy dobrze wyglądamy, możemy śmiało przystąpić do działania. Jeżeli wiemy, ze wyglądamy nie do końca korzystnie, możemy poprawić makijaż, czy przeczesać sobie włosy, skropić się perfumami i możemy działać. Na początek najlepiej, jak zaczniesz rozmowę od neutralnego i najbardziej sprawdzonego tematu, jakim jest na przykład godzina, albo ulica, na którą chcemy dotrzeć, a nie wiemy jak. Nie zapomnieć zapomnieć o naturalności i uśmiechu, ale też z nim nie przesadzaj. A może on idzie w tym samym kierunku? Może zaproponuje Tobie wspólne dotarcie do tego miejsca? Pamiętaj, aby podczas rozmowy znaleźć jak najszybciej wspólny temat, czyli na przykład jeżeli widzisz, że ma na sobie buty marki, którą lubisz, to nie zapomnij o tym wspomnieć. To pierwsze przełamanie lodów i potem tematy rozmowy same będą się wam nasuwały, tym bardziej, jeżeli będziecie się sobie podobać. W żadnym wypadku nie pytaj o poglądy polityczne, ani religijne, tym bardziej, że przecież znasz go bardzo krótko. To niewygodne tematy, na które można porozmawiać z osobą, którą się dobrze zna. Jeżeli powoli zbliża się koniec waszej rozmowy, delikatnie możesz zapytać, czy nie miałby ochoty na powtórzenie takiego spaceru. Czas tak szybko minął, a ty możesz znowu szukać jakieś ulicy (to oczywiście w żartach). Jeśli się zgodzi, może to będzie początek fajnej znajomości?

Jak więc widzimy, aby zagadać do chłopaka, nie potrzeba wielu starań i pomysłów. Wystarczy, że podejdziemy do tego naturalnie i z uśmiechem, a na pewno

sfora.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here