Pierwsze spotkanie jest bardzo ważne, dlatego trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Jeśli ktoś zrobi na nas wrażenie na pierwszym spotkaniu to szanse na drugie i trzecie są większe. Musimy o tym pamiętać. Strategia odnośnie spotkań można obrać różną. Zdarza się tak, że niektóre osoby nie wiążą nadziei ze spotkaniem z dziewczyną i wtedy nie stresują się tak bardzo.

Ma to dobre skutki, ale nie można jednocześnie mieć wszystkiego gdzieś, bo niestety, ale druga strona może to wyczuć i będziemy mieć problem. Najważniejsze jest ubranie się w odpowiedni strój. Nie starajmy się na siłę udawać kogoś, kim nie jesteśmy. Wtedy można mieć problemy, bo taka osoba inaczej nas samych odczyta, a przecież tego nie chcemy. Na spotkaniu warto rozmawiać o wszystkim i o niczym.

Nie róbmy sobie listy tematów, i wybieramy na spotkanie takie miejsce, które jest dobre do rozmowy. Kino? Może być, ale po kinie pójdźmy sobie i gdzieś porozmawiajmy. Wtedy poznamy drugą osobę i na pewno wiele z takiej rozmowy się dowiemy. Najczęściej randki kończą się na niczym po pierwszym spotkaniu. Ludzie mają względem siebie inne wymagania i niestety nie pasują do siebie. Na spotkaniu powinniśmy się zachowywać w naturalny sposób.
Wtedy pokazujemy, jacy jesteśmy aczkolwiek każda ze stron ma coś do ukrycia. Czasami takie wady naszego charakteru wychodzą dopiero po kilku tygodniach, ale to już caklem inne historia.

Kiedy wiemy, że spotkanie się udało?

Mowa ciała zdradza wiele. Jeśli dziewczyna czuje się w naszym towarzystwie bardzo dobrze to uśmiecha się i jest wyluzowana. Wiemy, że wszystko idzie we właściwym kierunku. Jeśli nie ma rozmowy, często jest cisza to niestety, ale coś idzie nie tak jak trzeba. Jeśli kończy się takie spotkanie, które trwało może nawet kilka godzin i zastanawiamy się gdzie dalej pójść to bardzo dobry sygnał.

Właśnie tak to powinno wyglądać, dlatego jeśli właśnie tak mamy na spotkaniu to szanse, że coś z tego będzie są większe. Możemy się tylko cieszyć. Jeśli nie udało się takie spotkanie to nic nie stoi na przeszkodzie żeby spróbować następnym i następnym razem. Jeśli włożymy serce w takie przygotowania, ale nie będziemy wiązać z nim nadziei i nie będziemy w przypadku kobiet planować już ślubu i dzieci to wtedy szanse na to, że uda nam się coś z tego zrobić są o wiele większe.
Chociaż trochę, ale trzeba będzie się postarać, bo inaczej druga strona nie będzie chciała z nami się więcej spotykać i rozmawiać. Nie chcemy przecież marnować czasu sobie i komuś, kto ma się z nami właśnie spotkać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here