Najpopularniejsze rodzaje kredytów bankowych

0
606

Z roku na rok rynek finansów w naszym kraju bardzo mocno się rozwija. Obecnie w ofercie większości banków można znaleźć już wiele ciekawych produktów finansowych. Dzięki nim mamy możliwość sfinansować różnorodne cele takie jak np. zakup samochodu, budowę domu czy nawet spłatę kilku kredytów. Zanim wybierzesz dla siebie konkretny kredyt, zobacz jakie produkty finansowe cieszą się w bankach największą popularnością http://www.kredensacoustic.pl/ i po które z nich sięgamy najczęściej.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który z pewnością kojarzy każda osoba. To jeden z najpopularniejszych kredytów, który można przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki środkom pozyskanym w taki sposób możesz sfinansować swoje bieżące wydatki oraz potrzeby. Bardzo często kredytobiorcy biorą tego typu kredyt, aby sfinansować wyjazd lub zakup sprzętów RTV i AGD. Kredytem gotówkowym możesz też sfinansować remont mieszkania czy też zapłacić za rachunki. Możliwości jest naprawdę wiele, jednak trzeba pamiętać o tym, że pieniędzy pozyskanych w taki sposób nie możesz przeznaczyć na inwestycje firmowe. Aby otrzymać kredyt gotówkowy, musisz mieć odpowiednią zdolność kredytową oraz ważny dowód osobisty. Tego typu zobowiązanie najczęściej nie opiewa na wysokie sumy, dlatego decyzja kredytowa jest w większości przypadków szybka i pozytywna. Minusem kredytów gotówkowych może być to, że zazwyczaj są wysoko oprocentowane. Warto jednak szukać promocji, które w niektórych placówkach bankowych zdarzają się dość często.

Kredyt hipoteczny

Już od kilku lat kredyt hipoteczny bije rekordy popularności w praktycznie każdym banku. Pieniądze pozyskane w taki sposób można przeznaczyć np. na zakup mieszkania lub budowę domu.  Jest to zobowiązanie długoterminowe, które zazwyczaj trwa 20, a nawet 30 lat. Jest tak, ponieważ kredyt hipoteczny opiewa na bardzo wysokie sumy. Dla wielu osób jest to jednak jedyna szansa na to, aby spełnić marzenie o własnym domu.

Wpis powstał we współpracy z http://www.kredensacoustic.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here