Magia Androida, czyli telefon zaopatrzony na każdą okoliczność!

Smartfony to aktualnie centrum dowodzenia każdego z nas. Już dawno telefon komórkowy przestał spełniać tylko swoją pierwotną rolę. Współcześnie jest on narzędziem do pracy i komunikacji, a także źródłem rozrywki i dostarczycielem bieżących informacji z całego świata na każdy temat. A to wszystko jest możliwe dzięki aplikacjom, które znajdziemy w Google Play (dawny Android Market).

Gdzie warto robić zakupy sprawdzonych aplikacji?

Rosnąca liczba dostępnych programów, wzrost pobranych aplikacji, zadowoleni użytkownicy i rozwój platformy to dowody na to, że słynny do 2012 roku Android Market, czyli aktualnie Google Play, jest dobrym miejscem na zakupy online i ma się całkiem nieźle! Jako użytkownik konta Google i posiadacz smartfona z systemem operacyjnym Android, masz nieograniczone możliwości pobierania i zakupu aplikacji poprzez sklep internetowy, które ułatwią ci codzienne funkcjonowanie i zapewnią rozrywkę. A naprawdę jest z czego wybierać! Jeśli jeszcze nie masz konta Google, które jest wymagane, by pobrać / zakupić aplikację, to dobry moment, by uzupełnić ten brak i cieszyć się ogromem dodatkowych możliwości, nie tylko związanych z pobieraniem najnowszych narzędzi.

Dla każdego coś dobrego

W ofercie dawnego Android Market, a obecnie bardzo rozbudowanego Google Play, znajduje się kilkadziesiąt różnych kategorii, spośród których masz do wyboru aplikacje służące zabawie, nauce, komunikacji, pracy, a także ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Wśród nich znajduje się między innymi: edukacja, fotografia, motoryzacja, mapy i nawigacja, muzyka i dźwięk, edytory i odtwarzacze wideo, finanse, pogoda, społeczności, moda, rozrywka, gry, sport, zakupy, zdrowie i fitness, i wiele innych. Wybór jest zatem olbrzymi.

Część z oferowanych aplikacji możesz pobrać i zainstalować na smartfonie za darmo, za część trzeba zapłacić. Przed dokonaniem wyboru masz możliwość zapoznania się dokładną charakterystyką poszczególnych pozycji i z opiniami innych użytkowników oraz ich ocenami, które publikowane są pod każdym opisem.

Dlaczego warto porównywać aplikacje?

Jeszcze przed zmianą Android Market na Google Play użytkownicy serwisu mieli możliwość oceniać pobrane przez siebie aplikacje. Dzięki temu inni zainteresowani mogli poznać subiektywne opinie o konkretnych pozycjach zanim dokonają wyboru lub ewentualnego zakupu. Aktualnie w sklepie do twojej dyspozycji jest mnóstwo aplikacji, z których część ma swoje odpowiedniki czy dodatkowe, rozbudowane wersje. Możesz je wszystkie na spokojnie porównać, by ostatecznie wybrać tą, która jest najbardziej adekwatna do twoich potrzeb i oczekiwań.

Jakie aplikacje są „must have”?

Do tego grona można zaliczyć aplikacje społecznościowe, np. Instagram / Facebook, pogodowe, np. AccuWeather, mapy i GPS, np. Google Maps, Allegro, Yanosik, Messenger, Spotify Music, a także wszelkiego rodzaju gry. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat najpopularniejszych aplikacji? A może po prostu interesują cię nowinki branżowe? Jeśli tak, to odwiedź https://android.com.pl/. Znajdziesz tam solidną porcję sprawdzonej wiedzy, a także mnóstwo recenzji różnorodnych produktów i aplikacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here