Kąpiel i relaks z prysznicowym zestawem podtynkowym

0
522

Każdy kto na co dzień zaangażowany jest w wiele obowiązków zawodowych, pragnie mieć w domu odrobinę luksusu zapewniającego relaks w komfortowych warunkach. Znając te potrzeby, producenci wyposażenia łazienek zaprojektowali wygodny w użytkowaniu i prosty w obsłudze prysznicowy zestaw podtynkowy. Oryginalne rozwiązanie polega na ukryciu w ścianie łazienki wszystkich rur i instalacji oraz zastosowaniu Intuicyjnych opcji regulacyjnych.

Minimalistyczny styl

Design prysznicowego zestawu podtynkowego cechuje prostota i elegancja. Zamiast tradycyjnej baterii z kurkami, na zewnątrz widoczny jest tylko prostokątny panel z przyciskami lub pokrętłami służącymi do regulowania opcji natrysku. W zależności od barwy glazury w kabinie prysznicowej lub indywidualnych upodobań, można wybrać prysznicowy zestaw podtynkowy chromowany albo czarny. W tym samym kolorze będzie korpus, przewód i uchwyt słuchawki prysznicowej oraz obudowa umieszczonej powyżej deszczownicy. Można też uzupełnić wystrój kabiny prysznicowym zestawem podtynkowym, w którym połączona jest matowa czerń lub śnieżna biel niektórych elementów z lśniącymi metalicznie innymi fragmentami. Duży wybór ciekawych modeli można znaleźć w ofercie renomowanego polskiego producenta na stronie https://corsan.pl/pol_m_Produkty_Prysznice_Zestawy-prysznicowe-podtynkowe-297.html . Są tam różne wersje, różniące się między sobą liczbą elementów, kolorystyką i sposobem montażu.

Cechy funkcjonalne

Do regulacji temperatury wody w prysznicowym zestawie podtynkowym służy ukryta w ścianie mosiężna bateria. Jeden typ działa na zasadzie mieszania w odpowiednich proporcjach wody gorącej z zimną, co umożliwia utrzymanie optymalnej ciepłoty kąpieli. Za pomocą jednego z  pokręteł steruje się opcjami natężenia strumienia w słuchawce prysznicowej i deszczownicy. Drugie służy do regulacji temperatury wody. Inny rodzaj baterii wykorzystuje urządzenie termostatyczne z opcją blokady przeciwoparzeniowej. Sprawia to że kąpiel jest nie tylko przyjemna, ale też w pełni bezpieczna. Może też być znakomitym relaksem, bo prysznicowy zestaw podtynkowy wyposażony jest zarówno w słuchawkę natryskową, jak też w deszczownicę. Za pomocą ruchomej słuchawki uzyskuje się silny strumień wody, umożliwiający nie tylko utrzymanie higieny poszczególnych części ciała, ale też wykonanie masażu wodnego. Zainstalowana w stałym miejscu deszczownica, polewa równomiernie rzęsistymi kroplami całe ciało od góry, powodując miłe uczucie odprężenia i relaksu. Systemy regulacyjne prysznicowego zestawu podtynkowego pozwalają na różnicowanie natężenia strumienia, co umożliwia ograniczenie zużycia wody.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here