czy tatuaż na nadgarstku boli

Chyba nikt nie zaprzeczy prostemu stwierdzeniu, że każdy człowiek lubi czuć się pięknie i lubimy czuć się atrakcyjnie – dla siebie i dla innych. Oczywiście wiadomo, że najważniejszą rzeczą jest to, żeby to nam się podobało to, jak wyglądamy. Bo jeżeli sami ze swoim wyglądem będziemy czuli się źle, to z całą pewnością ogólne samopoczucie i zadowolenie z życia pójdą dużo w dół. A przecież w życiu chodzi też o to, by czuć się ze sobą dobrze, prawda?

Jednak równie źle możemy czuć się wtedy, kiedy to innym ludziom nie będzie podobał się nasz wygląd, mimo że sami ze sobą czujemy się dobrze. Wtedy warto powiedzieć sobie, że przecież nie każdemu musimy się podobać. Przecież nam też z całą pewnością nie wszyscy ludzie się podobają, prawda? Jednych możemy uważać za flejtuchów, innych za obdartusów, innych po prostu za brzydkich. Trzeba tylko mieć wyczucie, żeby nie wyrażać tej opinii w negatywny sposób tej osobie.

Możemy przecież komuś delikatnie zasugerować, by – na przykład – umył włosy, bo są strasznie przetłuszczone i wygląda to bardzo nieatrakcyjnie i odpycha. Ale chodzi o to, by powiedzieć to delikatnie, a nie tak, by osoba poczuła ogromną przykrość. Sami przecież nie chcielibyśmy, żeby ktoś nam w brutalny sposób dał do zrozumienia, że – na przykład – czuć od nas nieprzyjemny zapach. Jednak pomijając kwestie higieny osobistej, inne rzeczy także mogą się nie podobać wszystkim ludziom.

tatuaż

Może to być na przykład kilka zbędnych kilogramów albo odwrotnie – kilka kilogramów za mało. Trzeba przyznać, że waga ciała akurat jest czymś, co od razu rzuca się w oczy. Każdy zwróci uwagę na to, czy twoja waga jet na odpowiednim poziomie, czy raczej powinieneś przytyć albo schudnąć. To po prostu widać gołym okiem. Inną sprawą, która jest związana z ludzkim ciałem to jego ozdabianie, czyli robienie sobie kolczyków bądź tatuażów. Kolczyki w uchu są powszechne, niemal każda kobieta je ma, a nawet dużo mężczyzn.

Ale kolczyki w innych miejscach – na przykład w nosie, w wardze albo na brwi są już odbierane nieco inaczej. Tak samo może być z tatuażami. Mały, ledwo widoczny tatuaż z całą pewnością będzie postrzegany lepiej niż wytatuowane całe ciało z twarzą włącznie. To już może faktycznie lekka przesada i ludzie, których całe ciało jest pokryte tatuażami nie koniecznie muszą wyglądać atrakcyjnie. Jednak jakieś subtelne tatuaże są jak najbardziej w porządku. Takie tatuaże ładnie wyglądają, na przykład, na karku albo na nadgarstku.

Może to być – na przykład – znak nieskończoności, czyli odwrócona ósemka. To dość popularny tatuaż, ale nie ma się co dziwić, w końcu jest bardzo piękny, a ludziom podoba się nieskończoność. Każdy może ją rozumieć jakoś inaczej. Jeżeli myślisz nad zrobienie tatuażu to pewnie zastanawiasz się czy tatuaż na nadgarstku boli, w końcu naczytałeś się w internecie, że ból może być nie do zniesienia i jeżeli wiesz, że nie zniesiesz bólu, to lepiej żebyś się nawet nie wybierał do studia. To czy boli i jak boli wiele zależy od nas samych.

Jedni ludzie po prostu są bardziej odporni na ból od innych. To, co dla jednego będzie bólem nie do zniesienia, dla drugiego może być zaledwie jak zadrapanie. To niesamowite, prawda? Z całą pewnością każdy z nas chciałby mieć dużą tolerancję na ból, ale niestety tak nie jest. Jeżeli nie należysz do tego grona, to musisz się z tym pogodzić. To czy tatuaż boli, zależy też od tego, w którym miejscu robimy ten tatuaż. Sam pomyśl o tym, że niektóre miejsca na twoim ciele są bardziej wrażliwe, a niektóre nie.

tatuaż na nadgarstku

Na przykład tatuaż robiony na udzie może cię praktycznie nie boleć, ale za to tatuaż robiony na żebrach może cię boleć niemiłosiernie. Najważniejsze to wybrać odpowiednie studiu, takie gdzie będziesz miał pewność, że masz do czynienia z profesjonalistą, który wie, co robi. Bo jeżeli miałbyś udać się do amatora, który niby wie, co robi, ale jednak nie wie, to lepiej zrezygnuj z takiej wizyty. Tatuaż przez niego zrobiony wcale nie będzie musiał wyglądać zbyt pięknie, a ponadto może ci zrobić jakąś krzywdę.

Lepiej wiec wydać trochę więcej pieniędzy, ale mieć przynajmniej pewność, że wszystko będzie zrobione tak, jak należy.
Z tatuażem najważniejsze, żeby to tobie się podobało. Nawet jeżeli ludzie cię za to krytykują, ale ty i tak czujesz się z tym bardziej atrakcyjnie, to tak trzymaj! Nie ma co się przejmować opinią ludzi. Najważniejsze, że sam ze sobą czujesz się dobrze. A z reszta istnieje cała masa ludzi, którzy mają jakieś tatuaże i im z całą pewnością będzie podobała się twoja ozdoba na ciele.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here