Dekoracje dzięki którym Twój salon stanie się wyjątkowo przytul

O charakterze wnętrza decydują nie tylko meble i kolor ścian, ale również odpowiednio dobrane dodatki. To one sprawią, że aranżacja będzie bardziej w stylu surowym lub też odwrotnie, wnętrze będzie przytulne i pełne uroku. Elementów, które ozdobią salon nie trzeba wiele. Wystarczy kilka odpowiednich dekoracji, które odmienią wnętrze wprowadzając do niego zupełnie inny klimat.

Magiczne światło świec i lampionów 

Każdy doskonale wie, że zapalone świeczki wprowadzają do wnętrza niepowtarzalny akcent wprowadzając urokliwy i czarujący nastrój. Ciekawostką jest, że świeczko coraz częściej stają się ozdobą samą w sobie i wprowadzane do kompozycji rzadko są odpalane. Dlatego w ofertach wielu sklepów, w tym na agatameble.pl znaleźć można wyjątkowe świece o nowoczesnym designie, które w ciągu dnia dopełnią aranżację swoją estetyką.

Powiew natury

Nic tak nie ożywia wnętrza i nie wprowadza do niego przytulnego klimatu jak kwiaty. Czy to w wazonie czy w doniczce mają swój niepowtarzalny urok, który sprawia, że salon prezentuje się zdecydowanie lepiej. Obecnie nie jest przeszkodą bark umiejętności kwiatów, ponieważ w ofercie na agatameble.pl znajdują się kwiaty sztuczne do złudzenia przypominające te żywe. Doskonałe odwzorowanie każdego listka, płatka i łodyżki sprawia, że  w salonie może zagościć zieleń nie wymagająca żadnej dodatkowej pielęgnacji oprócz ścierania kurzu. Dobrą wiadomością jest również to, że wybór jest niezwykle duży, a propozycje poszerzają się o najnowsze trendy, jakim między innymi są sukulenty. Te rośliny przypominające kaktusy to obecnie must have każdego salonu!

Pufy, pufki, pufeczki…

Ten mały mebel może wiele zdziałać w naszym salonie. Oprócz funkcji praktycznych, które można wykorzystać w przypadku brakujących miejsc do siedzenia podczas imprezy rodzinnej, pufy  prezentują się niezwykle ciekawie i wprowadzają do wnętrza wyjątkowo przytulny akcent. Szczególnym uznaniem cieszą się stołki o ciekawym wzorze na tapicerce oraz czterech drewnianych nóżkach, a także pufy z futrzanym wykończeniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here