Śnieżna biel zębów- którą metodę wybrać?

Marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu, ale nie wiesz jak go osiągnąć? A może próbowałeś już różnych past, ale efekt wciąż jest niezadowalający? Na rynku istnieje wiele metod wybielania zębów, ale nie wszystkie są skuteczne w równym stopniu. Należy przede wszystkim pamiętać, że wiele zależy od struktury kości i naturalnych predyspozycji każdego z nas. Najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym wyjściem będzie wizyta u dentysty, a dla wymagających, w najlepszej klinice stomatologicznej w Polsce.

Metody wybielania

Podczas pierwszych konsultacji stomatolog powinien podpowiedzieć pacjentowi, która z metod wybielania jest dla niego najlepsza. Najbardziej sprawdzone sposoby to zabieg z wykorzystaniem światła, bez wykorzystania światła oraz wybielanie nakładkowe. Przed każdym z nich zaleca się uprzednie oczyszczenie zębów z kamienia oraz nalotów i zdarza się, że już po tym zabiegu pacjent jest zadowolony z efektów. Jeśli nasze zęby są trwale i widocznie przebarwione lekarz może zalecić zastosowanie licówek porcelanowych. Są to cieniutkie plasterki wykonane z porcelany, mają niezwykle szerokie zastosowanie. Można nimi skorygować kształt zęba, dokonać korekty jego ustawienia, a nawet zmniejszyć szpary między zębami. Zastosowanie licówki może być także dobrym rozwiązaniem, gdy pojedynczy ząb z jakiegoś powodu nie daje się wybielić.

Dla kogo wybielanie?

Zabiegowi wybielania zębów może się poddać właściwie każda osoba, która ukończyła szesnaście lat. Odmawia się ich jedynie kobietom w ciąży, epileptykom i osobom uczulonym na którąś z substancji używanych do wybielania. Należy również pamiętać, że efekty nie pojawią się na zębach martwych, a w przypadku plomb i koron może okazać się, że konieczna będzie również ich wymiana. Specjaliści w renomowanej klinice ortodontyczna lub stomatologicznej z pewnością odpowiedzą na wszystkie wątpliwości pacjenta i dobiorą metodę tak, by zęby były piękne i zdrowe na długi czas.

Sprawdź już teraz szeroką ofertę najlepszej kliniki medycyny estetycznej i stomatologicznej w Polsce na www.unidentunion.pl i ciesz się śnieżnobiałym uśmiechem!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here