Skorzystaj z atrakcyjnych promocji dzięki aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne opanowały świat i pomagają nam na każdym kroku, także podczas codziennych zakupów. Dzięki nim można skorzystać z atrakcyjnych promocji dostępnych w różnych sieciach sklepów. Jakie to są promocje i co należy zrobić, żeby zyskiwać dzięki takiej aplikacji?

Jakie promocje dostępne są dzięki aplikacji mobilnej?

Dzięki aplikacji mobilnej można zyskiwać na specjalnych zniżkach na określone produkty lub grupy produktów. Jeśli chodzi o promocje, zakupy są dzięki nim wtedy tańsze od kilkunastu do kilkudziesięciu procent, co przy jednej wizycie w sklepie pozwala zwykle na oszczędzenie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych na rachunku. Są to promocje niedostępne dla innych klientów sklepu, którzy nie zainstalowali aplikacji, aczkolwiek zwykle pracownicy sklepu oznaczają je na półkach wraz z informacją o sposobie używania aplikacji. Ponadto za każde zakupy można otrzymać dodatkowe profity dzięki zbieraniu specjalnych punktów. Są one przyznawane za wysokość końcowego rachunku. Na przykład popularna sieć Żabka przyznaje 4 punkty (tzw. Żappsy) za każdą wydaną w sklepie złotówkę. Po uzbieraniu określonej ilości punktów można odebrać nagrody, zwykle w postaci darmowych produktów.

Co należy zrobić, by zyskiwać dzięki aplikacji mobilnej?

Aby skorzystać z aplikacji mobilnej, po jej zainstalowaniu trzeba podać swoje dane (imię, nazwisko, adres, data urodzenia, mail do celów weryfikacji tożsamości), a także wyrazić zgodę na geolokalizację i na przetwarzanie danych osobowych. Sieci sklepów wymagają zwykle podania też lokalizacji sklepu, który będzie najczęściej odwiedzany (znajdujący się np. nieopodal miejsca zamieszkania czy w drodze z pracy). Zniżki z aplikacji mobilnej, po spełnieniu wszystkich wymagań, naliczane są już od pierwszego zakupu. Nie trzeba zatem oczekiwać na dodatkowe potwierdzenia ze strony sieci sklepów. Gdy uzyska się takie promocje, zakupy będą znacznie tańsze.

Finalizacja zakupów a zniżki

Zniżki na wybrane produkty należy aktywować przed udaniem się do kasy. Tylko w ten sposób będzie możliwa ich realizacja. Kiedy należy zeskanować specjalny, zindywidualizowany kod wyświetlany na ekranie urządzenia przenośnego? Wystarczy to zrobić dowolnym momencie kasowania produktów. Rabaty naliczane są przy końcowym rozliczeniu, stąd może się zdarzyć, że kasjer dwukrotnie poda kwotę do zapłaty – najpierw tę pierwotną, a na końcu właściwą, po wszystkich zniżkach. Swoje urządzenie z włączoną aplikacją trzeba trzymać w gotowości, po uruchomieniu Internetu i geolokalizacji, z włączonym kodem do zeskanowania. W ten sposób cały proces przebiegnie sprawnie i prawidłowo. Jeśli chodzi o promocje, zakupy można wykonać tylko w ten sposób, by zyskać zniżkę.

Dlaczego sklepu udostępniają aplikacje mobilne?

Dlaczego sklep oferuje klientom korzystającym z aplikacji dodatkowe promocje? Otóż tacy klienci pozwalają na dostarczanie cennych informacji dotyczących asortymentu sklepu, a więc najczęściej kupowanych produktów i ich ilości. W ten sposób sklep może lepiej planować swoje zapasy, tak by nie ponosił z tego tytułu wielkich strat ze względu na przeterminowanie się określonych produktów z terminem ważności lub też niesprzedanie się innych produktów.

Aplikacja mobilna to nowoczesne rozwiązanie, z którego warto korzystać przy każdych zakupach. Dzięki temu domowy budżet wzbogaci się o dodatkowe oszczędności, które będzie można przeznaczyć na długo planowane zakupy, wakacje lub inny wybrany przez siebie cel.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here