Dlaczego kobiety są samotne? Odpowiedzi na to pytanie jest kilka. Niektóre z nich mają pecha i nie mogą znaleźć żadnego zainteresowanego nimi mężczyzny. Nie chodzi tutaj, że nie są ładne albo mądre po prostu tak się dzieje. Niektórzy mężczyźni kobiet się boją i jeśli należymy właśnie do tego typu to niestety, ale ze znalezieniem partnera będzie bardzo ciężko. Nie można się poddawać i na szczęście zmieniły się czasy, kiedy dwadzieścia dwa lata to już była stara panna.

Dzisiaj można mieć o dziesięć lat więcej i nie ma z tym problemów. Najważniejsze jest znalezienie kogoś takiego, który spełnia wszystkie nasze oczek wiania. Mężczyzny odlewanego nie ma, co się spodziewać, bo tacy nie istnieją i jako kobiety musimy się do tego przyzwyczajać. Same nie jesteśmy super modelkami, dlatego wiele wad u panów trzeba po prostu zaakceptować. Można również spotkać takie kobiety, które są samotne na własne życzenie.

Mają ogromne wymagania odnośnie mężczyzn. Niestety same niewiele dając w zamian. Tak się nie da, bo jeśli się czegoś wymaga to trzeba dawać w zamian czegoś więcej. Jeśli mężczyzna ma być przystojny, zadbany, wysportowany i bogaty to my musimy wyglądać podobnie. Tylko wtedy szanse na to, że się połączymy są większe. Kobiety szukają inteligentnych mężczyzn, ale samie nie za dużo mają do powiedzenia.
Takich przypadków jest bardzo dużo, dlatego takie kobiety wiecznie będą same, bo nie są w stanie same sprostać takim wymaganiom, jakie ustalają. Tak to jest w realnym życiu gdzie niczego na dłuższą metę nie da się ukryć.

Samotność jest dla nas straszna

Te osoby, które samotnymi nie były nie wiedzą, co to za uczcie. W domu jesteśmy przez cały czas, oglądamy te romantyczne komedie gdzie ludzie siebie odnajdują nawzajem. Widzimy na ulicach zakochanych i nie chce nam się w ogóle żyć. Im kobieta jest starsza tym jest trudniej jej znaleźć kogoś, dla kogo będzie kimś ważnym. Można spotkać również takie kobiety, które były już w różnych związkach i teraz mają dość. Nie chcą mężczyzn już widzieć i wolą być same.

Oczywiście to wszytko jest do czasu aż im nie przejdzie i wtedy na nowo kogoś dla siebie szukają. Taka nasza natura, że nie chcemy być same i szukamy kogoś, kto nam będzie w tym codziennym życiu towarzyszył. Czasami trzeba trochę zmienić kryteria wyszukiwania żeby znaleźć kogoś wartościowego. Nie jest to łatwe, ale skoro mamy być same to może warto taką opcję rozważyć? Nic na tym przecież nie stracimy, a możemy dla siebie bardzo dużo zyskać, a na tym nam najbardziej zależy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBoli kolano
Następny artykułZwyrodnienie kolana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here