kwiaty

Co zrobić kiedy mamy mało miejsca, a kwiatów w naszym domu przybywa? Jest jednak na to rozwiązanie! Tradycyjne kwietniki kupione w sklepach potrafią niestety sporo kosztować. Zamiast kupować te gotowe, ze sklepów, możecie zainwestować trochę czasu i odrobinę  kreatywności i wykonacie takie kwietniki samodzielnie. Poniżej znajdziecie ciekawe i proste pomysły na półki i kwietniki, które świetnie sprawdzą się dosłownie w każdym stylu wnętrza! 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/polki-i-kwietniki-diy/

Półka z pasków od spodni

Zamiast lin, a tak dokładnie sznurków, możecie postawić na inne rozwiązanie takie jak  np. stare paski do spodni, najlepiej sprawdzą się do tego te skórzane, jako że będą one znacznie mocniejsze najmocniejsze od tych materiałowych. 

Jedyne co będziecie musieli zrobić to zapiąć je na wybranym przez siebie oczku oraz odpowiednio zabezpieczycie. Do sklejenia pasków najlepiej sprawdzi się specjalny klej do skóry oraz ten na gorąco, który możecie kupić w sklepach budowlanych lub w internecie. Teraz wykonujecie ostatni krok. Wieszacie paski na ścianie, a następnie pomiędzy nie wkładacie deseczkę. Wasza oryginalna półka na kwiatki jest już gotowa! Stworzenie kwietnika samodzielnie w domu nie jest wcale bardzo trudne do wykonania. Ostatnio na czasie popularne są też wiszące kwietniki, które możecie bez problemu zawiesić np. od sufitu, na karniszu czy też na gałęzi. Cały proces wcale nie jest skomplikowany. Jedyne co będzie nam tego potrzebne to odrobina sznurka i cierpliwości.

Drewniany kwietnik

Jeśli macie chociaż trochę więcej cierpliwości oraz zdolności manualnych możecie stworzyć bez problemu kwietnik wykonany z drewna. Możliwości na zrobienie tego jest naprawdę wiele. Możecie zrobienia tego będzie nam potrzebne nóżki po meblach oraz kawałek deski. W ten sposób stworzycie piękne miejsce dla swoich kwiatków.

Zobacz też: http://www.bibise.pl/doniczki-i-oslonki-diy/

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here