Kosmetyki erotyczne – przegląd dostępnych produktów

0
2274

Kosmetyki erotyczne mają na celu pobudzić nie tylko zmysły, ale i cało. Nadają się idealnie na wieczór z partnerem, podczas którego ważna będzie bliskość i romantyczność.

Kosmetyki erotyczne

Do produktów, które powinna mieć każda kochająca się para, zaliczają się: żel stymulujący, żele do kąpieli, perfumy z feromonami, świece do masażu (kolorowe,rozkoszne, kojące, pobudzające), olejki (energetyzujący, relaksujący, zmysłowy), kremy na powiększenie biustu. Żele stymulujące są dostępne w różnych zapachach (słodkie, kwiatowe, owocowe). Żeli można używać w różny sposób, który przede wszystkim ma zapewniać różnorodność doznań (zawierają naturalną argininę lub naturalne stymulanty roślinne).

Popęd seksualny poprawić mogą również chusteczki stymulujące, które stosuje się przed i w czasie stosunku. Podobne działanie mają produkty do malowania na skórze, które nie tylko pięknie pachną, ale i których można skosztować. Natomiast krem na powiększenie biustu to produkt wymagający jednak dłuższego stosowania (zazwyczaj kilku tygodni). Jednak jest to proces, który nie wymaga operacji, a efekty są widoczne, nie tylko dla siebie, ale i dla partnera. Innowacyjne kuracje są w zasięgu ręki, nie tylko do powiększenia, ale i modelowania swojego biustu. Używanie produktów nie tylko zwiększa odwagę i seksualność, ale i chęć zadbania o siebie i swoje ciało. 

Apteka erotyczna

Apteka erotyczna jest miejscem, w którym można dostać i zakupić potrzebne produkty do zwiększenia libido nie tylko u kobiet ale i mężczyzn. Dostępne są tabletki, kapsułki, żele (dopochwowe, intymne, czy nawilżające), aktywne plastry, herbatki, a nawet lecznicze zioła. Produkty pochodzą od znanych producentów firm, często reklamowanych i polecanych w mediach. 

Kosmetyki erotyczne stworzone są przede wszystkim dla pobudzenia zmysłów, ogólnej relaksacji i towarzyszącemu rozluźnieniu. Produkty powinny być jak najlepszej jakości i nie uczulać używających je osób. Kosmetyki mogą być również ciekawym prezentem, nie tylko dla partnera.

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here