Fenomen lalek LOL

0
1153

Co sprawia, że z pozoru zwyczajne lalki, podbiwszy serca starszych i młodszych dziewczynek, stały się światowym bestsellerem? Jaki jest sekret lalek LOL?

Lalka-niespodzianka

Często się mówi, że oczekiwanie na prezent sprawia więcej radości niż sam podarunek. Współczesna wiedza psychologiczna zdaje się potwierdzać tę starą prawdę – element niespodzianki oraz zaskoczenia jest jednym z najsilniej oddziaływających na nasz umysł bodźców. Lalki LOL, po raz pierwszy wypuszczone na rynek w 2016, swój oszałamiający sukces zawdzięczają właśnie umiejętnemu wykorzystaniu taktyki niespodzianki.

Lalki LOL dostępne są w tysiącach wariantów, różniących się wyglądem, umiejętnościami (płacz, plucie, sikanie), a także dodatkami (naklejkami, garderobą). Gdy zamawiamy lalkę, nigdy tak naprawdę nie wiemy, co otrzymamy. Co prawda pewne wnioski możemy snuć  po kształcie opakowania (kula, kapsuła, walizka), jednak tak naprawdę prawdziwą jego zawartość, poznamy dopiero po odpakowaniu. Właściwa lalka ukryta jest pod kilkoma (zazwyczaj siedmioma) warstwami opakowań. Zrywając każdą z nich, dziewczynka znajduje kolejne elementy zestawy (ubrania, naklejki, buciki, konfetti), by w końcu, gdy emocje sięgają już zenitu, natknąć się na samą długo oczekiwaną lalkę. W tym właśnie tkwi cały urok, pod innymi względami całkowicie zwyczajnych zabawek. Warto tu podkreślić, że praktycznie rzecz biorąc, nie istnieją dwie identyczne lalki. Każda z lalek LOL, różni się czymś od pozostałych, choćby miałyby to być naprawdę drobne detale, uchwytne tylko dla oka prawdziwej koneserki.

Bawi i rozwija

Lalki LOL dostępne na stronie https://babyhit.pl/ser-pol-24-Lalki-LOL.html nie są jedynie kolejnym zabawkowym krzykiem mody. W rzeczywistości posiadają niezaprzeczalne walory pedagogiczno-wychowawcze. Chęć zebrania jak największej ilości lalek, wyrabia w dziecku konsekwencję w dążeniu do realizacji wyznaczonych sobie celów. Porównując ze sobą poszczególne lalki, dziewczynka uczy się dostrzegać najdrobniejsze elementy. Umiejętność ta okazuje się bardzo przydatna w procesie edukacji, a także już w dorosłym życiu. Wreszcie, dostając lalkę LOL, dołącza ona do ogromnej i bardzo prężnej społeczności fanek. Sprzyja to nawiązywaniu nowych kontaktów oraz ćwiczeniu umiejętności społeczno-interpersonalnych. W naszym sklepie, znajdziesz liczne produkty z serii LOL. Obok standardowych lalek, oferujemy także zwierzaki, gry planszowe oraz bobasy. Innymi słowy: wszystko, czego, miłośniczka lalek LOL może sobie tylko zażyczyć!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here