Dlaczego warto wybrać zabieg z falami radiowymi RF?

0
775

Skóra na twarzy i szyi jest delikatna. To po jej wyglądzie najczęściej widać, że dana osoba się starzeje. Kobiety są częściej narażone na efekty starzenia. Ten proces można zatrzymać na różne sposoby. Nie tylko prawidłowa dieta, kosmetyki czy odpowiednie nawodnienie mogą pozytywnie wpłynąć na wygląd i samopoczucie. Warto dołączyć do tych działań także dobre zabiegi. Można wykorzystać między innymi fale radiowe RF. Jest to coraz bardziej popularny zabieg na twarz, szyję i dekolt, dostępny na przykład w salonie od.Nova w Poznaniu. Zaletą tej kosmetycznej usługi jest przede wszystkim bezinwazyjność. Wybierając go, można liczyć też na wysoką skuteczność. W dzisiejszych czasach, żeby poprawnie ujędrnić skórę, nie trzeba od razu decydować się na inwazyjne operacje, wykonywane za pomocą skalpela przez lekarza.

Dlaczego jest to zabieg o dużej skuteczności?

Z falami radiowymi RF nie trzeba martwić się o skutki uboczne, skóra nie ulega podrażnieniom. Nagrzewanie tkanek następuje za pomocą specjalnego urządzenia – wymusza ono produkcję kolagenu, białka odpowiedzialnego za młody wygląd skóry. Zabieg ten można wykonać nie tylko na twarz, szyję czy dekolt, często można nim objąć także inne części ciała. W tym przypadku fale radiowe RF także spowodują efekt ujędrnienia. Można liczyć na to, że tkanka tłuszczowa zmniejszy się i zniknie cellulit. W jednym i drugim zabiegu skóra jest bezpieczna, nie uszkadza się naskórek. Cały proces jest kontrolowany przez wykwalifikowaną kosmetyczkę. Wiele kobiet doceni to, że po wyjściu z gabinetu kosmetycznego na ich skórze nie będzie śladu podrażnień czy zaczerwienienia po takim zabiegu. Dzięki temu można od razu przejść do swoich codziennych obowiązków i nie trzeba spędzać dnia w domu, żeby skóra się wygoiła.

Jak przebiega zabieg w dobrze przygotowanym gabinecie kosmetycznym?

Salon kosmetyczny od.Nova w Poznaniu przygotował zabiegi dla swoich klientów z wykorzystaniem fal radiowych RF – https://odnovapoznan.pl/fale-radiowe-rf. Przed przystąpieniem do takiego profesjonalnego zabiegu, kosmetyczka przeprowadza dokładny wywiad. Ma on za zadanie sprawdzić, czy klient jest zdrowy i gotowy na zabieg. Przeciwskazaniem jest na przykład zapalenie skóry, zakażenia bakteryjne, wirusowe czy grzybiczne. Fale radiowe RF będą skuteczne tylko wtedy, gdy zabieg zostanie przeprowadzony dobrze. Ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry, między innymi zrobienie peelingu oczyszczającego i nałożenie maseczki. Po zastosowaniu fal robi się także dokładny masaż tych okolic – ma on za zadanie lepiej pobudzić kolagen do pracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here