auto szrot Kielce

W Kielcach znajduje się kilka punktów, które świadczą usługi z zakresu złomowania samochodów oraz sprzedaży części używanych. Motor Service znajdujący się przy ulicy Karskiego 19, prowadzący działalność od 1992 roku, w głównej mierze oferuje usługi związane z auto szrotem w Kielcach. W punkcie tym zaopatrzymy się również w części używane do samochodów, także wyścigowych. Firma posiada w asortymencie także części nowe. Punkt czynny jest w dni robocze. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są usługi firmy Kasacja Pojazdów Kielce. Dość nietypowe jest, że nie posiadają punktu stacjonarnego, a świadczą usługi mobilne, współpracując ze auto szrotami w całej Polsce. Jak wygląda korzystanie z ich oferty?

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z infolinią. Konsultant przeszuka ponad cztery tysiące firm zlokalizowane w całym kraju i odnajdzie to, czego potrzebujemy. Możemy również skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na stronie internetowej. Oferta składa się z części używanych i zamienników i jest na bieżąco aktualizowana.

Jaki autoszrot w Kielcach będzie najlepszy i jaki wybrać

Ciekawostką jest, że możemy w niej zakupić cały samochód na części lub poszczególne jego elementy.

Warto wspomnieć, że choć cały proces zamawiania wydaje się skomplikowany, to firma może pochwalić się sprawną i szybką realizacją zleceń. Według opinii klientów, bardzo dużą zaletą jest profesjonalna obsługa, która odpowiada na wszystkie pytania i oferuje swoją pomoc.

Innym, równie często polecany punkt zlokalizowany jest przy ulicy Zagnańskiej 50. Auto szrot w Kielcach „Do kasacji” zajmuje się złomowaniem samochodów oraz sprzedażą części. Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość wyceny samochodu przez telefon oraz przy pomocy strony internetowej. Firma wyposażona jest w lawetę, która odbiera bezpośrednio od klientów auta, które uszkodzone na tyle, że nie nadają się do jazdy. Firma daje wymagane zaświadczenie o kasacji, a ponadto zwrot niewykorzystanej składki O.C.. Dużą zaletą jest to, że firma od razu wycenia samochód i płaci gotówką od ręki. Remi-serwis-Auto, znajdujący się niedaleko Kielc – w Woli Muranowskiej przy ulicy Przemysłowskiej – również może poszczycić się dobrą opinią wśród klientów. Firma posiada szeroki asortyment bardzo dobrej jakości oraz zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachową poradą.

[Głosów:3    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here