Atrakcyjne cenowo karmy dla psów

Każdy właściciel psa wie, jak ważne jest utrzymanie jego dobrego zdrowia. W tym celu niezwykle ważne są zarówno kontrolne wizyty u weterynarza, szczepienia ochronne, ruch i zabawa, codzienna pielęgnacja, a przede wszystkim: dobra karma. Przekonaj się, którą warto wybrać, aby twój pupil był zawsze zdrowy.

Jak dieta wpływa na psa?

Podobnie jak człowiek, pies czasem lubi zjadać to, co nie jest dla niego odpowiednie. Dlatego kuszą go resztki ze stołu, wędliny czy czekolada, których absolutnie nie powinien dostawać. Znajdują się w nich bowiem substancje, które mogą być dla niego szkodliwe lub wręcz śmiertelnie trujące.

Dieta psa powinna odpowiadać jego naturalnym potrzebom. Przede wszystkim powinno więc znaleźć się w niej mięso wysokiej jakości, które pozwoli mu na zbudowanie mięśni, tak potrzebnych przy codziennych spacerach, bieganiu i zabawie. Zawarte w nim białko sprawi, że również jego mózg będzie pracował znakomicie, a piesek będzie ciekawy i chętny do nauki.

Niemniej ważne są zbilansowane witaminy i minerały. Odpowiadają one między innymi za prawidłową przemianę materii, wpływają na gospodarkę hormonalną i wszystkie procesy, które zachodzą w ciele zwierzaka. Dzięki nim będzie on zdrowy, radosny i piękny. Na co dzień na pewno dostrzeżesz to po jego zachowaniu, a także zdrowej, lśniącej sierści czy mocnych zębach.

Jedną z pełnowartościowych, cennych karm, po które warto sięgnąć, jest karma dla psów Eden, produkowana przez brytyjskiego producenta z najwyższej jakości mięsa. Dzięki niej twój pupil będzie tak zdrowy i pełen energii, jak tylko możesz sobie wyobrazić.

Co by się z kolei działo, gdyby twój ulubieniec dostawał mniej pożywne dania? Bez wątpienia mógłby po jakimś czasie zacząć chorować, a jego sierść byłaby bardziej szorstka i matowa. W przypadku pokarmów, które są “psimi fast foodami”, szybko pojawić może się otyłość i ospałość, a także alergie pokarmowe.

Pożywienie dla psa? Bez glutenu!

Bezglutenowe pokarmy dla zwierząt są od pewnego czasu bardzo głośno omawiane w mediach. Co więcej, ich zwolennicy to nie marketingowcy, a prawdziwi miłośnicy psów i kotów! Ci naturalni mięsożercy, zanim zaczęli żywić się tym, co podsunął im człowiek (często błędnie), nie mieli powodu do pałaszowania tak kochanych przez człowieka zbóż. A zatem żywili się… bezglutenowo.

Idąc tym tropem, warto sięgnąć po specjalnie przygotowane dla nich potrawy, takie jak karma dla psów Farmina Grain Free. Dostarczy ona pupilowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a przede wszystkim wysokiej jakości mięsa, bez niepotrzebnych dodatków i wypełniaczy.

Jej zaletą, oprócz ścisłego dostosowania do potrzeb mięsożerców, jest mnogość rodzajów. Znajdziesz zatem karmę dla szczeniąt, psów dorosłych i seniorów, dla przedstawicieli małych i dużych ras. Co najważniejsze, każda karma posiada ciekawe smaki i kompozycje, najlepiej dostosowane zarówno do potrzeb, jak i preferencji smakowych czworonogów. Dzięki niej na pewno szybko zapomną o podjadaniu ludzkich pokarmów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here