Szukanie idealnego zatrudnienia spędza sen z powiek wielu osobom. Ba! Duża część z nich, żeby nie powiedzieć, że prawie wszyscy, są zdania, że idealnego zatrudnia znaleźć się nie da, że to baśń z tysiąca i jednej nocy, a praca nie może równać się przyjemności. Przygotowana przez nas oferta jest dowodem na to, że idealna praca jak najbardziej istnieje, a co najważniejsze – jest na wyciągnięcie ręki. Kochasz motoryzację i zawsze chciałeś pracować w tej branży? Praca w salonie samochodowym na pewno będzie spełnieniem Twoich zawodowych marzeń.

BMW to marka znana na całym świecie, która charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem na rynku, produkcją najwyższej jakości samochodów marki premium, jak również nieustanną obserwacją zmieniających się potrzeb oraz oczekiwań swoich potencjalnych klientów. Każdą firmę tworzą ludzie, wśród których możesz znaleźć się także Ty. Jeśli nie brak Ci pasji, zaangażowania i uparcie dążysz do wyznaczonych sobie celów, koniecznie poznaj bliżej ofertę stworzoną przez BMW – http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/ .

Praca, którą oferujemy, skierowana jest do osób, które:

– szybko się uczą;

– są komunikatywne, otwarte i łatwo nawiązują relacje z innymi ludźmi;

– mogą pochwalić się wysoką kulturą osobistą;

– znają język angielski na poziomie komunikatywnym;

– posiadają prawo jazdy kategorii B;

– są samodzielne, jednak umieją także pracować w grupie;

– sumiennie wykonują wszelkie obowiązki.

W zamian oferujemy:

– atrakcyjne zarobki;

– liczne szkolenia pozwalające na rozwijanie swoich pasji;

– pracę w młodym, zgranym zespole;

– miłą atmosferę w pracy;

– doskonałe warunki zatrudnienia.

Brzmi ciekawie? Jeżeli zainteresowała Cię przedstawiona przez nas oferta, koniecznie złóż swoją aplikację jeszcze dzisiaj. Na bieżąco będziemy informowali Cię o postępach procesu rekrutacyjnego. Mamy nadzieję, że to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu tworzącego markę będącą liderem wśród samochodów marki premium na całym świecie.

Zapewniamy pracę na następujących stanowiskach:

– technik;

– product genius;

– doradca serwisowy;

– doradca do spraw sprzedaży części i akcesoriów;

– kierownik działu sprzedaży;

– specjalista do spraw sprzedaży samochodów.

Nie czekaj na odpowiedni dzień w walce o lepszą przyszłość – uczyń tym dniem dzień dzisiejszy. Weź sprawy w swoje ręce i aplikuj na wybrane przez siebie stanowisko. Oferty pracy dotyczą wybranych miast na terenie całego kraju, których listę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do bliższego poznania oferty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here