Sposoby na odchudzanie

Wszyscy chcemy wyglądać jak najlepiej i dążymy do tego przez całe nasze życie. Gdy zbliża się lato, to zależy nam na tym najbardziej i robimy wszystko, by nie wstydzić się swojego ciała i z dumą ściągnąć w lecie koszulkę. Sposobów na zrzucenie wagi jest mnóstwo i każda osoba, która nie ma tak zwanego lenia, poświęcając tylko kilka minut dziennie, powinna sobie poradzić i zrzucić dodatkowe kilogramy. Ja przez ostatnie cztery miesiące, w których była zimowa aura i strach było się zaziębić, ćwiczyłem na rowerku stacjonarnym, którym dostałem w prezencie od mojej cioci. Powiedziała ona, że marnuje on się u niej i żebym sobie po niego podjechał. Tak też zrobiłem i już po kilku dniach mogłem się cieszyć z jego używania.

Rowerek ten ma kapitalne funkcje, gdyż możemy używać także naszych rąk, oraz robić skręt biodrami w prawo i lewo, za pomocą specjalnych pasków, które są przymocowane do nóżek. Odchudzanie brzucha i boczków jest więc dzięki tej technologii bardzo proste i pracuje tak naprawdę całe ciało. Na zwykłym rowerku, który nie jest wyposażony w takie funkcje, spalamy tylko kilogramy za pomocą nóg i mimo, że cały organizm pracuje i się rozgrzewa, to nie jest to jednak tak efektywny trening. Poza rowerkiem bardzo często uczęszczam na basen, dzięki któremu udaje mi się bardzo podkręcić metabolizm i spalić inne partie mięśni. Dzięki pływaniu bardzo wzmacniamy plecy i tylne partie całego ciała.

Jeśli miałbym więc wybrać mój ulubiony sport, bez którego ciężko by mi było wytrzymać przez dłuższy okres czasu, to wybrałbym zdecydowanie pływanie. Daje mi ono mnóstwo radości, a na dodatek można poznać zawsze wiele osób. Tak poznałem swoją obecną dziewczynę, z którą rozpocząłem rozmowę w jacuzzi. Było przyjemnie i postanowiłem, że zagadam, gdyż życie jest zbyt krótkie, by w takich sytuacjach milczeć. Od razu okazało się, że jest ona moją bratnią duszą i że świetnie się dogadujemy, dlatego postanowiliśmy się wymienić kontaktami, zaraz po wyjściu z basenu. Przy szatniach spytałem ją, czy ma jakieś plany na wieczór, a ona odpowiedziała, że idzie ze mną na kolację. Takiej odpowiedzi się szczerze mówiąc nie spodziewałem i od razu wiedziałem, że coś z tej znajomości wyniknie.

Była bardzo śmiała i nie będę ukrywał, że podobało mi się to bardzo. Lubię pewne siebie kobiety, gdyż oznacza to, że są inteligentne i że można z nimi porozmawiać na wiele tematów. Już kilka dni później uprawialiśmy razem kilka sportów, dzięki którym spaliliśmy sporo kalorii. Była to między innymi jazda na rowerze, a nam tak dobrze się rozmawiało i spędzało ze sobą czas, że postanowiliśmy zostać parą. Klara zaproponowała, bym pojechał z nią na ścianę wspinaczkową, gdyż była kursantką na jednym z pokazów organizowanych w jej miejscowości. Przyglądałem jej się jak wspina się na ściankę i złapałem do tego sportu bakcyla. Już kilka tygodni później wybraliśmy się razem na lody, gdzie postanowiłem jej się oświadczyć, a ona moje zaręczyny przyjęła. Od wtedy jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, a ona moją żoną.

zdrowakroplakrwi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here