Oryginalny prezent dla smakosza piwa

Piwo plasuje się w czołówce najchętniej spożywanych napojów na świecie. Nic więc dziwnego, że ma swoich wielu zwolenników. Wybór kilku różnych piw to najprostszy i dosyć uniwersalny prezent, który z pewnością przypadnie do gustu i nie zmarnuje się. Jednak aby nie był to tak oklepany podarunek, warto zadbać o jego oryginalne opakowanie.

Drewniana skrzynka na piwo – oryginalna i praktyczna

Poza wybraniem browaru zgodnego z preferencjami osoby, dla której szykujemy prezent, warto zadbać o oryginalną skrzynkę na piwo. Wyjątkowego charakteru nada naszemu podarunkowi na przykład drewniana skrzynka piwa. Może to być duża krata piwa, jak również nieco mniejsza i bardziej poręczna skrzyneczka na piwo.

Zarówno drewniana krata piwa, jak i mniejsza skrzynka na piwo jest bez większych problemów możliwa do kupienia, zamówienia. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia na skrzynce dowolnego napisu lub grafiki. Pozwala to na stworzenie bardzo nietypowej skrzynki piwa, która z pewnością zachwyci nie jednego. Za pomocą wygrawerowanej dedykacji osiągamy fajny i spersonalizowany prezent, już nie tak oklepany jak kilka browarów, choćby rzemieślniczych.

Własnoręczne zdobiona na skrzynce piwa

Dla uzdolnionych plastycznie lub też ceniących sobie produkty hand made jest nieco inny sposób, aby stworzyć oryginalną skrzynkę na piwo. Wystarczy zakupić drewnianą skrzynkę o wybranym kształcie i rozmiarze. Najbardziej popularne i wygodne są sześciopaki. Następnie samodzielnie ją ozdobić – grafiką czy też napisem.

Drewniana skrzynka z wypaloną grafiką z pewnością stanowiłaby nieszablonowy prezent. Jednak mało kto potrafi i ma możliwość wypalania w drewnie. Można więc wybrać mniej skomplikowany sposób – samodzielnie coś namalować lub napisać. Do tego celu można wykorzystać gotowe szablony lub też puścić wodze swojej fantazji i stworzyć coś niebanalnego i z całą pewnością oryginalnego.

Ręcznie ozdobiona krata piwa będzie wyjątkowym prezentem, nie tylko z uwagi na jej spersonalizowany charakter. Zdobiona skrzynka piwa będzie praktycznym prezentem, który będzie mógł być wykorzystywany jako element dekoracyjny lub sposób do podawania gościom napojów butelkowych, nie tylko piwa przy różnych okazjach.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here