Jonizacja - sposób na zdrowe powietrze

Co to jest jonizacja?
Obecność jonów ujemnych jest przyjazną dla każdego człowieka częścią jonizacji. Trzeba jednak bacznie zwrócić uwagę, że przekonanie te u większości ludzi, którzy propagują ten stan rzeczy jest bardziej wynikiem powielania opinii, niż konstruktywnego wyrażania swojego poglądu. Podobnie bywa też z przekonaniem, że proste jonizatory powietrza mogą przywrócić naturalny oraz dodatni bilans jonów.
Wynika to z faktu, że z punktu widzenia sprzedaży tych urządzeń, dogłębne informacje na ten temat nie są już potrzebne osobie, która zakupiła ten produkt. Ciekawostką jest, że efektem pracy wielu firm, które wnikliwie podchodzą do tematu zdrowego powietrza były nieraz urządzenia, które wytwarzają aerojony, choć nie były one pozbawione wad, w postaci minimalnej produkcji ozonu oraz tlenku azotu.
Doświadczenie i rzetelna wiedza w tym temacie, przybliżają nam problematykę, która zachęca nas tym samym do szerszego zapoznania się z naszym produktem. Poza tym prowadzi do przekonania iż wpływ aerojonizacji na nasze zdrowie jest wciąż otwartą sprawą.
Większość reklamowanych produktów, które dotyczą jonizacji powietrza, prezentowane są również w Internecie, w których nie wspomina się o raportach z których to wynikało, że zmniejszenie jakichkolwiek dolegliwości, związane jest z poprawą samopoczucia u niektórych ludzi. Ponadto, większość zadowalających wyników badań, które to pokazywane były przez takie autorytety jak Sulman czy Krueger zostało zanegowanych przez innych światowych badaczy, takich jak: Martinac Kröling oraz Reiter.

zwiazekidealny.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here